Odkazy

Banner
Banner

Kde hrajeme o víkendu: So. 1. 8. VESELÍ n/Mor. - Rockové legendy
Ahojte všichni PDF Tisk Email

Rok se s rokem sešel a my začínáme opět novou sezónu. Když se dívám do našeho archivu článků, musím uznat, že nepatříme k nejpilnějším pisatelům. Asi proto, že raději hrajeme než sepisujem žvásty. Tentokrát ale máme dobrý důvod se s vámi podělit o novinky. I když jsme jako každy rok s příchodem zimy "ulehli" k zimnímu spánku, moc jsme toho nenaspali. Naopak. Zapracovali jsme na nových písničkách, udělali nové aranže a posílili aparát. Takže změna bude patrná a my pevně věříme, že k lepšímu. Posouzení necháme na vás, tak se příjďte podívat.

Sezónu zahajujeme v pondělí 30.4. v Moravském Písku. Trošku netradiční termín, ale otevírají tam nové náměstí. Bude to velká sláva a ta bude večer na stadionu pokračovat bigbítem s Generacema. Nebude chybět velká vatra, kde se budou pálit čarodějnice, no a vy si tam můžete opéct špekáčky. Na stadionu je otevřený nový bufet s jídlem a pitím. Každý si příjde na své.

Rádi vás uvidíme nejen v Písku, ale také na všech akcích až do konce roku.

Aktualizováno Čtvrtek, 05 Duben 2018 19:25
 
Začínáme další sezónu PDF Tisk Email

I když poněkud se zpožděním, tak přece. V sobotu 18. 6. v Topolné na Bůrovcích hrajeme první zábavu v roce 2016. A nebude to akce ledajaká. Po osmi letech se vrací do kapely její původní člen Luděk Jahoda. Máme z toho velkou radost a těšíme se na příval nové energie. Vy všichni, co si ho pamatujete z dřívějška, vzpomínáte na jeho úderný a promyšlený styl, na jeho neopakovatelné breaky a úchvatná sóla. Prostě Ludva je jenom jeden! My si to úžíváme nyní, ve zkouškách, a vy můžete na Bůrovcích.

Zahrajeme staré známé pecky, které jsou nyní stejné jako kdysi ..., ale také novinky z našeho repertoáru.

 

Další týden je opět zajímavá akce, tentokrát pro naše fanoušky z kyjovska. V sobotu 25.6. hrajeme v Kostelci v opraveném areálů nad kulturákem. Na tomto místě nehrajeme poprvé, ale prvně po více než dvaceti letech. Něco se za tu dobu změnilo, ale genius loci na tomto místě zůstal (kdo neví co to je, tak se na něho příjde do Kostelce podívat) :-)

Takže přijďte všichni mlsat vitamín "G".

Aktualizováno Čtvrtek, 26 Květen 2016 10:15
 
Poděkování všem fanouškům PDF Tisk Email

Děkujeme všem našim fanouškům, kteří nás přišli podpořit na Bzenecké pouti. Máte pravdu, byli jste nejlepší ...

Generace-Bzenecka-pout

 
Rozhovor s Metalindou PDF Tisk Email

Moňas už celý týden komunikuje s klukama od Metalindy. Tady je rozhovor s něma: zde.

 
Beachové léto 2014 - Uh. Hradiště PDF Tisk Email

Po skvělé sobotní akci vám, jako ochutnávku, ukážeme pár fotek. Akce se konala v sobotu 12.7.2014 v Uh. Hradišti na náměstí. V rámci "beachového léta" jsme zahráli koncert a stejně jako všichni diváci jsme byli nadšeni atmosférou vystoupení.

obrazek 1 web

 

obrazek 2 web

 

obrazek 3 web

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 Další > Konec >>

Strana 1 z 5