Kde hrajeme o víkendu: So. 1. 8. VESELÍ n/Mor. - Rockové legendy
Udělali jsme si radost... PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator   
Pondělí, 02 Červenec 2012 10:35

I když ještě nejsou Vánoce, nadělili jsme si dárek. Je to taková bedna na kolečkách, ale co je v ní?

Novy_mix

Nebudu vás déle napínat, koupili jsem nový mixpult. Pro ty z vás, kteří nevíte, co to vlastně je, jenom na vysvětlení - mixpult je takové elektronické zařízení, do kterého vedou všechny hlasy z mikrofonů a zvuky z nástrojů. Tam se upraví jejich hlasitost a barva, spojí se do sterea a odešlou do reprobeden. Sami vidíte, že je to pro kapelu důležité (dá se říct nejdůležitější) zvukové zařízení. Počet mikrofonních a nástrojový vstupů je dán konstrukcí mixu a je omezený. To znamená, že se může kapele stát, (např. když do kapely přibude další hudebník s rozsáhlým zvukovým vybavením), že už počet vstupů nestačí. Kapela přerostla možnosti zařízení a to se stalo také nám. Proto starý mix "pryč" a proto ty "Vánoce".

Zakoupili jsme nový mixpult anglické firmy Soundcraft, která je v oboru opravdovou špičkou. Vybrali jsme už profesionální, "dospělý", model MH-2 s 32 vstupy. To už by nám mělo "stačit". Za mixázním pultem bude stát, tak jako doposud, profesionál s letitými zkušenostmi, Ing. Franta Nosek.

Premiéru s novým zvukem si odbudeme v pátek (6.7.) v Topolné a ty z vás, kterým opět chybí vitamín "G" okořeněný nekopromisním soundem, srdečně zveme.

Aktualizováno Pondělí, 02 Červenec 2012 11:26