Odkazy

Banner
Banner

Kde hrajeme o víkendu: So. 1. 8. VESELÍ n/Mor. - Rockové legendy
PF2014 PDF Tisk Email

Všem našim fanouškům přejeme pohodové Vánoce, bohatého Ježíška a všechno nejlepší v novém roce 2014. Díky všem, kteří jsou závislí na vitamínu "G" a kteří nás celý rok podporovali. Těšíme se na Vás v novém roce a připravujeme pro Vás nové písničky, ale i ty recyklované, na které rádi vzpomínáte. Uvidíme se na tradičních bigbítech i na nových štacích. Rádi se pozdravíme se starými závisláky (myšleno na vitamínu "G"), ale i s novými kamarády. Budeme se vídat celý příští rok a věříme, že bude alespoň stejně tak úspěšný, jako ten letošní.

 

Udržte si veselou mysl a pevné zdraví

To všem přejí GENERACE

 

Foto pro web2

Aktualizováno Pátek, 20 Prosinec 2013 08:44
 
Léto máme za sebou ... PDF Tisk Email

Tak jsme to přečkali. Letošní léto nám skutečně přálo. Slunečné počasí a minimum deště, takže jsme odehráli všechno co se dalo. Byl to docela "záhul", ale zvládli jsme to. A teď si užíváme zaslouženou dovolenou. Ta začíná, jako již každým rokem, společnou kapelovou akcí "Konec sezóny na Radosti", což je "žranice" a "chlastačka" všech lidí, kteří se na chodu kapely nějak podílejí. Ve velmi příjemném prostředí ve chřibských lesích, na chatě Radost, absolvujeme víkendové "sezení" s rodinami a přáteli. Nechybí vycházka na Klimentek a Cimburk (samozřejmě s "občerstvením"), na oběd svíčková "Kluků v akci" a večerní opékání špekáčků. Tak jen aby trošku vyšlo počasí (doufám, že jsme si všechno sluníčko nevybrali přes léto:-).

Trošku "dáchnem" a v říjnu nás tu máte zpět. Začínáme 12.10. v Miloticích na kulturáku. Minulý rok se akce opravdu vydařila, tak se budeme na vás opět těšit.

Doufám, že máte dostatečné zásoby vitamínu "G" a když tak až v "Milkách"... Čau

 

 

 
Udělali jsme si radost... PDF Tisk Email

I když ještě nejsou Vánoce, nadělili jsme si dárek. Je to taková bedna na kolečkách, ale co je v ní?

Novy_mix

Nebudu vás déle napínat, koupili jsem nový mixpult. Pro ty z vás, kteří nevíte, co to vlastně je, jenom na vysvětlení - mixpult je takové elektronické zařízení, do kterého vedou všechny hlasy z mikrofonů a zvuky z nástrojů. Tam se upraví jejich hlasitost a barva, spojí se do sterea a odešlou do reprobeden. Sami vidíte, že je to pro kapelu důležité (dá se říct nejdůležitější) zvukové zařízení. Počet mikrofonních a nástrojový vstupů je dán konstrukcí mixu a je omezený. To znamená, že se může kapele stát, (např. když do kapely přibude další hudebník s rozsáhlým zvukovým vybavením), že už počet vstupů nestačí. Kapela přerostla možnosti zařízení a to se stalo také nám. Proto starý mix "pryč" a proto ty "Vánoce".

Zakoupili jsme nový mixpult anglické firmy Soundcraft, která je v oboru opravdovou špičkou. Vybrali jsme už profesionální, "dospělý", model MH-2 s 32 vstupy. To už by nám mělo "stačit". Za mixázním pultem bude stát, tak jako doposud, profesionál s letitými zkušenostmi, Ing. Franta Nosek.

Premiéru s novým zvukem si odbudeme v pátek (6.7.) v Topolné a ty z vás, kterým opět chybí vitamín "G" okořeněný nekopromisním soundem, srdečně zveme.

Aktualizováno Pondělí, 02 Červenec 2012 11:26
 
Foto kapely PDF Tisk Email

V rámci propagační kampaně jsme udělali několik snímků s profesionálním fotografem. Byl jím Michal Pavlásek z Uh. Hradiště (www.michalpavlasek.cz). Během jednoho odpoledne vznikla série skvělých snímků a ty nejlepší budeme postupně zveřejňovat na našich stránkách.

Tu je první...

generace_celek1

Aktualizováno Pondělí, 28 Květen 2012 10:12
 
Skvělá velikonoční zábava v Klubu 596 PDF Tisk Email

Kyjov_klub_596_velikonoce

V neděli 8.4. si "géčka" odbyla "kyjovskou" premiéru v rockovém Klubu 596 v Kyjově. Ve velmi příjemném prostředí se sešlo 350 příznivců kapely, kteří si přišli určitě na své... Do půlnoci poslouchali rockový nářez a po odbití dvanácté začal "pomlázkový nářez". Na zadnice děvčat dopadalo vše, co bylo po ruce. Bohužel těch vajíček bylo nějak málo. Tak se to řešilo panákem vaječného koňaku! Končilo se ve tři a někteří se vydali rovnou za pomlázkou. Skvělá akce, skvělá atmosféra!!!

 

Další vystoupení bude 21. 4. v Topolné na Bůrovcích. Ti, co se těší na Luďka Jahodu, budou mít první příležitost. Po pěti letech se tato bubenická legenda vrací zpět do sestavy "géček".

Aktualizováno Úterý, 10 Duben 2012 15:27
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 Další > Konec >>

Strana 2 z 5